
| Grivolo dressoir in natuurkleurige eik met ronde poten 149 x 45 x 84 cm | |
| Grivolo kenmerkt zich door rechte lijnen en geribbelde fronten in kwaliteitsvol fineerhout. De fijne ribbeling geeft het oppervlak diepte en laat het licht zacht meespelen. Achter de geribbelde panelen gaat een doordachte indeling schuil. Lades en deuren zijn discreet geïntegreerd, zodat het geheel strak en overzichtelijk blijft. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: één samenhangende reeks die eenvoud en orde verenigt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 149 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Webartikelnummer | 605954+94178 |


| Push to open |
| Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 3 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Grivolo |
| Type poten | Ronde metalen poten |
| Type kast | Dressoir |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Natuur |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

