




| Grivolo hoge dressoir in walnoot met vierkante poten 99 x 45 x 110 cm | |
| Grivolo kenmerkt zich door rechte lijnen en geribbelde fronten in kwaliteitsvol fineerhout. De fijne ribbeling geeft het oppervlak diepte en laat het licht zacht meespelen. Achter de geribbelde panelen gaat een doordachte indeling schuil. Lades en deuren zijn discreet geïntegreerd, zodat het geheel strak en overzichtelijk blijft. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: één samenhangende reeks die eenvoud en orde verenigt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 99 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 110 cm |
| Push to open | Nee |


| Aantal deuren |
| 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 2 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Type kast | Hoge dressoir |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Webartikelnummer | 69399+94250 |
| Type poten | Vierkante metalen poten |
| Collectie product | Grivolo |
| Materiaal kast | Walnoot |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Walnoot |
| Land van herkomst hout | Verenigde Staten |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |

