
| Grivolo tv-meubel in zwarte eik 249 x 45 x 34 cm | |
| Grivolo kenmerkt zich door rechte lijnen en geribbelde fronten in kwaliteitsvol fineerhout. De fijne ribbeling geeft het oppervlak diepte en laat het licht zacht meespelen. Achter de geribbelde panelen gaat een doordachte indeling schuil. Lades en deuren zijn discreet geïntegreerd, zodat het geheel strak en overzichtelijk blijft. Van tv-meubel tot dressoir en barkast: één samenhangende reeks die eenvoud en orde verenigt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 249 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Webartikelnummer | 65230 |
| Push to open |


| Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Grivolo |
| Type poten | Hangend/staand |
| Type kast | Tv-meubel |
| Netto gewicht Product | 70.1 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal kast | Zwarte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 70.1 kg |

