


| Gubbio armstoel in Ritmo stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Gubbio omarmt met zachte, afgeronde lijnen en een uitnodigend silhouet. De volledig gestoffeerde rugleuning vloeit over in het massief houten frame en brengt rust en geborgenheid. Een subtiele ronding in de rug versterkt dat zachte karakter. De licht uitlopende poten zorgen voor verfijning en visuele lichtheid. Een evenwichtig ontwerp, open in structuur en zacht in uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte rugleuning | 17 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Webartikelnummer | 602667 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Gubbio |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur poten | Natuur |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Type stof | Bouclé |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Kleur | Ecru |
| Materiaal poten | Eik |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 2 - 3 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |