
| Gubbio armstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Gubbio omarmt met zachte, afgeronde lijnen en een uitnodigend silhouet. De volledig gestoffeerde rugleuning vloeit over in het massief houten frame en brengt rust en geborgenheid. Een subtiele ronding in de rug versterkt dat zachte karakter. De licht uitlopende poten zorgen voor verfijning en visuele lichtheid. Een evenwichtig ontwerp, open in structuur en zacht in uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 17 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Hoogte | 80 cm |


Gubbio begint bij comfort. Maar stopt daar niet. Een krachtig frame met een omarmende zit. Open in lijn, warm in gevoel. Ontstaan uit vakmanschap en zorgvuldig handwerk. Een stoel die je opvangt, op elk moment van de dag. Die structuur brengt in de ruimte en zachtheid in het moment. Rust in vorm. Kracht in karakter.



| Hoogte zitting |
| 48 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 602696 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Gubbio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |




