| Impulso I schilderij | |
| Schilderij op canvas in wit kader. In zwart en wit. B 75 x H 100 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Webartikelnummer | 58962 |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Uit voorraad leverbaar |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 2.2 kg |