| Isola hoekzetel 5-zit in Brio stof Beige | |
De Isola zetel belichaamt het beste van Belgisch design: strak, rechtlijnig en met een oog voor detail dat onmiddellijk opvalt. Het kenmerkende stiksel loopt als een elegante lijn en benadrukt de pure vormen. De royale zitvlakken en de brede, krachtige armleuningen geven de sofa een evenwichtige en monumentale uitstraling, terwijl de lage rug en strakke belijning zorgen voor een moderne, minimalistische look. Dankzij zijn flexibele samenstelling en de keuze uit meer dan 110 verfijnde stoffen, laat de Isola zich bovendien moeiteloos afstemmen op jouw ruimte én levensstijl. Kortom een sofa die aanvoelt als maatwerk en je interieur verrijkt met een tijdloze, luxueuze uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 407 cm |
| Diepte | 163 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Diepte zitting | 72 cm |


| Diepte ligstuk |
| 163 cm |
| Webartikelnummer | 649010+648662+649938 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 5-zit met kort ligstuk XL rechts |
| Collectie product | Isola |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Beige |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

