| Jain tapijt Ivory 160x230cm | |
| Breng elegantie en warmte in je interieur met het handgemaakte, wollen Jain tapijt. Dit stijlvolle rechthoekige tapijt, uitgevoerd in een zachte ivoortint, combineert een modern geometrisch patroon met subtiele aardetinten zoals bruin en beige. Het patroon bestaat uit fijne horizontale lijnen en blokken die een speelse maar toch harmonieuze uitstraling creëren. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 614551 |
| Collectie product | Jain |
| Netto gewicht Product | 23 |
| Kleur | Bruin |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 23.2 kg |