| Bijzettafelset Juno onderstel zwart metaal met Ceramo blad in keramiek kleur Arctic White | |
Een keramische bijzettafel dat is zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of eten van hapjes. De kleur Arctic White is een slimme keuze die zich makkelijk laat combineren. Dit stijlvolle witte blad straalt kracht, eenvoud en sereniteit uit waardoor deze volledig tot recht komt in Scandinavische en minimalistische interieurs. Deze set bestaat uit twee tafels met een verschillende grootte die mooi op elkaar aansluiten.Totale afmeting: diam. 50 x H 52 cm + diam. 40 x H 46 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Webartikelnummer | CB_4_441 |
| Vorm tafelblad |


| Collectie product | Juno |
| Type poten | Cirkel |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

