| Salontafelset Juno onderstel zwart metaal met Ceramo blad in keramiek kleur Himalaya | |
Een keramische salontafel dat is zorgeloos genieten, zonder stess om vlekken bij het omstoten van een glas wijn of eten van hapjes. De pieken van de Himalaya, majestueus en sereen, zijn de inspiratiebron voor dit tafelblad. De roestkleurige aderen, in combinatie met gebroken wit, zorgen voor een subliem contrast dat authenticiteit en elegantie uitstraalt en doet denken aan de kristallen die zich boven op de bergtop bevinden. Deze set bestaat uit twee tafels met een verschillende grootte die mooi op elkaar aansluiten.Totale afmeting: diam. 75 x H 36 + diam. 50 x H 32 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Webartikelnummer | CB_3_1424 |
| Vorm tafelblad |


| Rond |
| Collectie product | Juno |
| Type poten | Cirkel |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Kleur | Wit |
| Detailkleur tafelblad | Himalaya |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

