

| Salontafelset Juno onderstel zwart metaal met Finesso blad in natuur eik | |
| Deze ronde salontafelset is gemaakt met een feilloze aandacht voor kwaliteit en detail. De subtiel afgeschuinde afwerking van het eiken tafelblad is hier een uitstekend voorbeeld van. Eik is een populaire harde houtsoort met een slijtvast, tijdloos en duurzaam karakter. De natuurlijke kleur van het blad voegt sfeer en warmte toe aan jouw interieur en is bovendien makkelijk te combineren met andere materialen. Dankzij de natuurlijke afwerking zijn de noesten, nerven en kleurschakeringen nog duidelijk zichtbaar, wat zorgt voor extra karakter en authenticiteit. Deze set bestaat uit 2 tafels met een verschillende grootte die mooi op elkaar aansluiten. Totale afmeting: Diam. 75 x H 38 cm en diam. 50 x H 34 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Webartikelnummer | 72145+72113+72114 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product | Juno |
| Type poten | Cirkel |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |