| Salontafelset Juno onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Portoro Brown | |
| Luxueuze schoonheid, dat is de essentie van deze ronde salontafelset. Marmer is een natuurlijk materiaal dat zorgt voor rust en klasse in jouw interieur. Natuurlijke schoonheid gecombineerd met een eigenzinnig karakter, zo kan je Portoro Brown het best omschrijven. Deze sublieme marmersoort is te herkennen aan het bruingouden patroon en witte aders die het diep zwarte oppervlak doorbreken en een gevoel van weelderigheid ontketenen. Deze set bestaat uit twee tafels met een verschillende grootte die mooi op elkaar aansluiten.Totale afmeting: diam. 75 x H 32 + diam. 40 x H 36 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Webartikelnummer | 96306+72266+72264 |
| Vorm tafelblad |


| Type poten | Cirkel |
| Collectie product | Juno |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Portoro Brown |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

