| Salontafelset Juno onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Crystal Light Emperador | |
| Luxueuze schoonheid, dat is de essentie van deze ronde salontafelset. Crystal Light Emperador is een prachtige, ingetogen marmerkleur. De vele schakeringen beige zorgen voor een gevarieerd en intens patroon met een warme en natuurlijke uitstraling. Deze set bestaat uit 3 tafels met een verschillende grootte die mooi op elkaar aansluiten.Totale afmeting: diam. 100 x H 40 cm + diam. 75 x H 36 cm + diam. 50 x H 32 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Webartikelnummer | CB_4_495 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Collectie product |
| Juno |
| Type poten | Cirkel |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Crystal Light Emperador |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

