| Salontafelset Juno onderstel zwart metaal met Finesso blad in zwarte eik | |
| Deze ronde salontafelset is gemaakt met een feilloze aandacht voor kwaliteit en detail. De subtiel afgeschuinde afwerking van het eiken tafelblad is hier een uitstekend voorbeeld van. Eik is een populaire harde houtsoort met een slijtvast, tijdloos en duurzaam karakter. De zwarte kleur geeft deze tafel een modern en stijlvol design. Deze set bestaat uit 2 tafels met een verschillende grootte die mooi op elkaar aansluiten.Totale afmetingen: Diam. 50 x H 33,9 cm en Diam. 75 x H 37,9 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Webartikelnummer | 72145+72117+72118 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Type poten |
| Cirkel |
| Collectie product | Juno |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

