

| Bijzettafel Kubo onderstel zwart metaal met Orto blad in walnoot | |
| Tafelblad in fineer walnoot. Kleur tafelblad: walnoot. Vorm tafelblad: vierkant. Onderstel in gepoederlakt metaal. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel: vierkant open kader. Totale afmeting: L 40 x B 40 x H 33 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 33.3 cm |
| Webartikelnummer | 72171+72323 |
| Vorm tafelblad | Vierkant |
| Type poten | Open kader |
| Collectie product |
| Kubo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |