

| Salontafel Kubo onderstel zwart metaal met Orto blad in natuur eik | |
| Tafelblad in fineer eik. nKleur tafelblad: natuurkleur. Vorm tafelblad: rechthoekig. Onderstel in gepeoederlakt metaal. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel.: rechthoekig open kaden. Tortale afmeting: : L 140 x B 70 x H 36 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 37.3 cm |
| Webartikelnummer | 81790+81737 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Type poten | Open kader |
| Collectie product | Kubo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |