| Salontafel Kubo onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Portoro Brown | |
| Tafelblad in marmer. Kleur tafelblad: Portoro Brown. Vorm tafelblad: rechthoekig. Onderstel in gepoederlakt metaal. Kleur onderstel: zwart. Type onderstel: rechthoekig open kader. Totale afmeting: L 120 x B 60 x H 37 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Webartikelnummer | 72170+72269 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Type poten | Open kader |
| Collectie product |
| Kubo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Portoro Brown |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |