

| Laberinto wand decoratie Copper plexi doos 90x90cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Webartikelnummer | 652586 |
| Netto gewicht Product | 12.1 |
| Kleur | Koper |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 12.1 kg |