| Lavora tapijt Ivory 200x300cm | |
| Geef je woonkamer een natuurlijke toets met de gevlochten textuur van het Lavora tapijt. Dit tapijt in de lichte kleur Ivory neemt je helemaal mee in de Japandi-stijl en is uitstekend te combineren met houten materialen. bovendien is de Lavora handgemaakt uit wol en viscose. Hierdoor krijgt deze een lichte zijdeachtige glans samen met het duurzame en luxueuze karakter van wol. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 34820 |
| Collectie product | Lavora |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur | Grijs, Wit |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 19.3 kg |

