| Lavora tapijt Grey Ø300cm | |
| Geef je woonkamer een natuurlijke toets met de gevlochten textuur van het Lavora tapijt. Dit tapijt in de tijdloze kleur Grey komt in elk interieur tot zijn recht en is uitstekend te combineren met houten materialen. bovendien is de Lavora handgemaakt uit wol en viscose. Hierdoor krijgt deze een lichte zijdeachtige glans samen met het duurzame en luxueuze karakter van wol. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Webartikelnummer | 93040 |
| Collectie product | Lavora |
| Netto gewicht Product | 33 |
| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 33.5 kg |