| Librato wandrek in natuurkleurige eik 65 x 36 x 212 cm | |
| Open structuur, warme uitstraling. Librato combineert strakke lijnen met afgeronde randen en verfijnde schappen die het minimalistische ontwerp zachtheid geven. Gebruik Librato als boekenkast of voor persoonlijke accenten die gezien mogen worden. Verkrijgbaar met of zonder deuren — om te tonen of net subtiel te verbergen. Mooi op zichzelf of gecombineerd tot een volledige wand. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 65 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Hoogte | 212 cm |
| Webartikelnummer | 652554 |
| Push to open | Ja |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) |


| Opstelling | Zonder deuren |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Librato |
| Type kast | Boekenkast |
| Netto gewicht Product | 41.5 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 41.5 kg |



