| Lincoln theelicht glas Lilac Ø12xH10cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Webartikelnummer | 652834 |
| Collectie product | Licoln |
| Netto gewicht Product | 0.2 |
| Kleur | Paars, Rood |
| Uit voorraad leverbaar |
| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 1 kg |