| Lincoln vaas glas Butter Brown Ø19xH29cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 29 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 652836 |
| Collectie product | Licoln |
| Netto gewicht Product | 2.5 |
| Kleur | Geel |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 3 kg |