| Lincoln vaas glas Unripe Green Ø24xH21cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 24 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Webartikelnummer | 652825 |
| Collectie product | Licoln |
| Netto gewicht Product | 2.8 |
| Kleur | Groen |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 3 kg |