



| Makalu tapijt Grey Ivory 240x360cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Netto gewicht Product | 26 |
| Webartikelnummer | 614567 |
| Collectie product | Makalu |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 26.2 kg |