
| Marconi armstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in natuurkleurig essenhout | |
| Marconi kenmerkt zich door vloeiende lijnen en verfijnde proporties. Het ontwerp krijgt vorm in massief essenhout, met een silhouet dat rustig en zorgvuldig is uitgewerkt. De subtiel gebogen rugleuning en doorlopende armleuningen vormen één samenhangend geheel. Een stoel waarin lijn, materiaal en afwerking in balans zijn. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 61 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 47.5 cm |
| Hoogte armleuning | 66.5 cm |


| Diepte zitting |
| 50 cm |
| Hoogte rugleuning | 14 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Webartikelnummer | 647487 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Marconi |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 9.5 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Materiaal frame stoel | Natuur essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

