
| Marconi armstoel in Ritmo stof Pearl met stoelpoot in gerookt essenhout | |
| Marconi kenmerkt zich door vloeiende lijnen en verfijnde proporties. Het ontwerp krijgt vorm in massief essenhout, met een silhouet dat rustig en zorgvuldig is uitgewerkt. De subtiel gebogen rugleuning en doorlopende armleuningen vormen één samenhangend geheel. Een stoel waarin lijn, materiaal en afwerking in balans zijn. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 14 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 61 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 47.5 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 66.5 cm |
| Netto gewicht Product | 9.5 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647492 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Marconi |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Bouclé |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Materiaal frame stoel | Gerookt essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |



