

| Marsala tapijt Ecru 200x290cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Webartikelnummer | 647517 |
| Netto gewicht Product | 18 |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |


| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 19 kg |