| Salontafel Marzo onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Bianco Carrara | |
| Luxueuze schoonheid, dat is de essentie van deze salontafel. Marmer is een natuurlijk materiaal dat zorgt voor rust en klasse in jouw interieur. Bianco Carrara is één van de bekendste marmersoorten. De helder witte kleur in combinatie met grijze aders vormen een mooi samenspel met een subtiel contrast. Mooi op zichzelf als eyecatcher of als serene basis in combinatie met andere marmersoorten. Het verfijnde, minimalistische Marzo onderstel vormt onderaan een elegante Y-vorm. Hierdoor oogt het geheel luchtig en stijlvol. (Onderhoud: Marmer is door zijn natuurlijke oorsprong gevoelig voor vloeistoffen. Om jouw tafel maximaal te beschermen raden wij aan om altijd onderzetters te gebruiken.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Webartikelnummer | 72129+72296 |
| Vorm tafelblad |
| Rond |
| Collectie product | Marzo |
| Type poten | Y-vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Bianco Carrara |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |