| Mehoro tapijt White 300x400cm | |
| Het handgeweven Mehoro tapijt onderscheidt zich door zijn eenvoud. Dit tijdloos effen tapijt in White straalt minimalisme en elegantie uit dankzij zijn zeer lichte kleurenpalet. Door zijn samenstelling uit kunstzijde en katoen ontstaat er bovendien een zeer lichte glans die subtiele nuances creëert doorheen de zachte stof. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Webartikelnummer | 93035 |
| Collectie product | Mehoro |
| Netto gewicht Product | 59.5 |
| Kleur |
| Wit |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 60.5 kg |