



| Mehoro tapijt White Ø260cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Netto gewicht Product | 25.6 |
| Webartikelnummer | 614632 |
| Collectie product | Mehoro |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 25.6 kg |