

| Melides tapijt Beige rechthoekig 240x340 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 240 cm |
| Lengte | 340 cm |
| Webartikelnummer | 647000 |
| Collectie product | Melides |
| Netto gewicht Product | 15 |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 17 kg |