| Monza elektrische hoekzetel 4,5-zit in Ritmo stof Pearl | |
| Monza brengt ondersteuning in een verfijnde, lichte vorm. De vorm volgt het lichaam, rechtop of achterover. De wall-away functie laat Monza dicht tegen de muur staan, ook in relaxstand. Slanke metalen poten geven het ontwerp een luchtige uitstraling. Een modulaire zetel waar vorm en functie elkaar versterken. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 304 cm |
| Diepte | 182 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte zitting | 59 cm |
| Diepte ligstuk | 182 cm |
| Webartikelnummer | 120511+120070+119286 |


| Relaxfunctie | Ja |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5 zit ligstuk links, elektrisch middenstuk en elektrisch einde rechts |
| Collectie product | Monza |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Ja |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Ritmo |
| Samenstelling stof | Polyester & acryl |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Bouclé |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 80000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

