| Monza elektrische hoekzetel 7-zit in Stanza stof Shell | |
| Monza brengt ondersteuning in een verfijnde, lichte vorm. De vorm volgt het lichaam, rechtop of achterover. De wall-away functie laat Monza dicht tegen de muur staan, ook in relaxstand. Slanke metalen poten geven het ontwerp een luchtige uitstraling. Een modulaire zetel waar vorm en functie elkaar versterken. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 409 cm |
| Diepte | 270 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte zitting | 59 cm |
| Diepte ligstuk | 182 cm |
| Diepte open einde | 270 cm |


| Afneembare hoes |
| Nee |
| Elektische relaxzetel | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Collectie product | Monza |
| Opstelling | Hoekzetel U 7 zit met open einde links, 2 elektrische middenstukken en ligstuk rechts |
| Aantal personen | 7 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Ja |
| Webartikelnummer | CB_6_11020 |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Grof geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Stanza |
| Detailkleur zitting | Shell |
| Kleur | Beige |
| Materiaal poten | Metaal |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |

