
| Monza voetenbank in Volti stof Pearl | |
| Monza brengt ondersteuning in een verfijnde, lichte vorm. De vorm volgt het lichaam, rechtop of achterover. De wall-away functie laat Monza dicht tegen de muur staan, ook in relaxstand. Slanke metalen poten geven het ontwerp een luchtige uitstraling. Een modulaire zetel waar vorm en functie elkaar versterken. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 95 cm |
| Diepte | 99 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Webartikelnummer | 104398 |
| Relaxfunctie | Nee |


| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Opstelling | Voetenbank |
| Collectie product | Monza |
| Netto gewicht Product | 19 |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Ja |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Kleur poten | Zwart |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 21 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

