| Mystic schilderij | |
| Schilderij op canvas zonder kader. In bruin en beige. B 150 x H 120 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Webartikelnummer | 58969 |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Kleur | Beige, Bruin |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 3.85 kg |