| Nanda tapijt Ivory 240x360cm | |
| Maak kennis met het Nanda tapijt, een meesterwerk uit de ervaren handen van Indische ambachtslieden. Dit uitzonderlijke tapijt, 100% gemaakt uit wol, werd urenlang zorgvuldig geweven waardoor zijn duurzame en verfijnde artisanale karakter duidelijk zichtbaar is. Het ontwerp wordt gekenmerkt door een uniek lijnenpatroon in zachte aardse tinten. Prachtig te combineren met donker hout en lichte stoffen. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 360 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Webartikelnummer | 614531 |
| Collectie product | Nanda |
| Netto gewicht Product | 36 |


| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 38.2 kg |

