| Noto armstoel in gerookte eik met zitting in Fresco stof Natural | |
De Noto straalt ingetogen luxe uit. Haar afgeronde
rugleuning vloeit naadloos over in de poten en vormt zo één harmonieuze lijn.
De zachte ronding nodigt uit, de open vorm brengt lichtheid in het ontwerp. Elk
detail getuigt van verfijnd vakmanschap en een doordachte balans tussen comfort
en esthetiek. Een tijdloze stoel die rust, elegantie en design moeiteloos
samenbrengt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 6.4 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 77.5 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |


| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 611702+634824 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Noto |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fresco |
| Materiaal frame stoel | Gerookte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

