| Noto armstoel in massieve zwarte eik met zitting in Cuiro leder Latte | |
Deze houten design stoel uit zwarte eik wordt gekenmerkt door zijn eenvoud, fijne rondingen en elegante vormgeving. Dit ontwerp is de perfecte aanvulling in zowel moderne, strakke als hedendaags landelijke interieurs. Vorm en functie zijn de belangrijke pijlers en dit zie je duidelijk terug in de details. De beste ambachtmannen hebben deze stoel handgemaakt uit massief eiken lagen. Elk onderdeel werd gepolijst en vervolgens samengevoegd, waardoor het één geheel lijkt. Het zitkussen zorgt voor extra comfort en is verkrijgbaar in 168 kleuren. Kortom een designstoel aan een betaalbare prijs waar je jaren geniet van zult hebben! | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 6.4 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte |


| Hoogte zitting | 48 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 611700+611072 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Noto |
| Samenstelling stof | Top leder |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Leder |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Latte |
| Stof collectie | Cuiro |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Pilling | Nvt |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 13 - 14 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in leder |

