| Noto armstoel in massieve zwarte eik met zitting in Volti stof Rose | |
De Noto straalt ingetogen luxe uit. Haar afgeronde
rugleuning vloeit naadloos over in de poten en vormt zo één harmonieuze lijn.
De zachte ronding nodigt uit, de open vorm brengt lichtheid in het ontwerp. Elk
detail getuigt van verfijnd vakmanschap en een doordachte balans tussen comfort
en esthetiek. Een tijdloze stoel die rust, elegantie en design moeiteloos
samenbrengt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 77.5 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |


| Hoogte rugleuning | 6.4 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Webartikelnummer | 611700+610997 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Noto |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Roze |
| Detailkleur zitting | Rose |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

