



| Eettafel Novaro onderstel in zwart metaal met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta 300 x 115 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. Het witte Calacatta tafelblad met prachtig patroon van grijze aders, geeft dit tafelblad de allure van marmer . Door de stijlvolle en serene combinatie van wit en grijs past deze tafel perfect bij zowel lichte als donkere interieurs. Het onderstel met wijd uitlopende U-vorm geeft jouw tafel een moderne en elegante uitstraling.Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 115 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer |
| CB_3_196 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Novaro |
| Type poten | Novaro - wijd uitlopende U vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calacatta |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 19 - 20 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |