


| Eettafel Novaro onderstel in zwart metaal met bootvormig Finesso blad in zwarte eik 260 x 110 x 77 cm | |
| Op zoek naar een tafel met een uitnodigende uitstraling, die instant sfeer creëert? Dan is deze bootvormige tafel echt iets voor jou. Bovendien geeft de subtiel afgeschuinde afwerking van het tafelblad het geheel een verfijnde en elegante uitstraling. De zwarte kleur geeft deze tafel een modern en stijlvol design. Het metalen, mat zwarte onderstel met wijd uitlopende U-vorm geeft jouw tafel een moderne en elegante uitstraling. Bovendien werd deze voorzien van een gepoederlakte coating waardoor deze kleurvast is en goed bestand is tegen krassen. Totale afmeting: L 260 x B 110 x H 76. 60 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76.6 cm |
| Webartikelnummer | 64583+64567 |
| Vorm tafelblad |
| Bootvorm |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Novaro |
| Type poten | Novaro - wijd uitlopende U vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |