
| Olbia hoge barstoel in massieve gerookte eik met zitting in Cuiro leder Nero | |
Deze hoge barkruk is het ultieme bewijs van less is more. Het uitgangspunt van dit minimalistische ontwerp was een veelzijdige kruk met een zacht, organisch silhouet dat rust en sereniteit brengt in jouw interieur. De hoogwaardige materialen zoals de eiken basis en de lederen bekleding in combinatie met goed vakmanschap, geven deze stoel een luxueuze uitstraling waar je jaren van zal genieten. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte zitting | 45 cm |
| Breedte | 49 cm |
| Diepte | 43 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Hoogte zitting | 77 cm |


| Diepte zitting |
| 37 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 113544+113503 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Olbia |
| Samenstelling stof | Top leder |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal zitting | Leder |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Zwart |
| Detailkleur zitting | Nero |
| Stof collectie | Cuiro |
| Materiaal frame stoel | Gerookte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Pilling | Nvt |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in leder |

