
| Olbia hoge barstoel in massieve zwarte eik met zitting in Brio stof Natural | |
| Olbia vertrekt vanuit eenvoud en balans, met een silhouet dat de ruimte definieert. Het zachte, organische lijnenspel rust op een basis in massief hout, verfijnd en precies uitgewerkt. De gestoffeerde zitting voegt comfort toe zonder de kracht van de vorm te doorbreken. Een barkruk waarin vorm en functie elkaar versterken. Verkrijgbaar in twee hoogtes, ontworpen in de juiste verhouding tot keukeneiland of bar. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 49 cm |
| Diepte | 43 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Hoogte zitting | 77 cm |
| Diepte zitting | 37 cm |


| Breedte zitting |
| 45 cm |
| Webartikelnummer | 113542+113400 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Olbia |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

