
| Olbia lage barstoel in massieve walnoot met zitting in Volti stof Truffle | |
| Olbia vertrekt vanuit eenvoud en balans, met een silhouet dat de ruimte definieert. Het zachte, organische lijnenspel rust op een basis in massief hout, verfijnd en precies uitgewerkt. De gestoffeerde zitting voegt comfort toe zonder de kracht van de vorm te doorbreken. Een barkruk waarin vorm en functie elkaar versterken. Verkrijgbaar in twee hoogtes, ontworpen in de juiste verhouding tot keukeneiland of bar. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte zitting | 45 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Diepte | 39 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Hoogte zitting | 66 cm |


| Diepte zitting |
| 37 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 611714+113450 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Olbia |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Walnoot |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Walnoot |
| Kleur | Taupe |
| Detailkleur zitting | Truffle |
| Stof collectie | Volti |
| Materiaal frame stoel | Walnoot |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

