| Onyx tapijt Silver Grey/Alu Grey 200x290cm | |
| Laat je verleiden door de lang haren en de zijdezachte textuur van het Onyx tapijt. Deze versie in de zachte kleur Silver Grey/Alu Grey is zonder twijfel de sfeermaker die je woonkamer nodig heeft. Dit tapijt is volledig gemaakt uit polypropyleen. Hierdoor is deze niet alleen zacht, maar ook zeer gebruiksvriendelijk en kleurvast. Bovendien is dit materiaal antistatisch, wat betekent dat het geen vezels verspreidt of stof aantrekt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 290 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 30573 |
| Collectie product | Onyx |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 25.5 kg |