| Onyx tapijt Silver Grey 160x230cm | |
| Laat je verleiden door de lang haren en de zijdezachte textuur van het Onyx tapijt. Deze versie in de tijdloze kleur Silver Grey is zonder twijfel de sfeermaker die je woonkamer nodig heeft. Dit tapijt is volledig gemaakt uit polypropyleen. Hierdoor is deze niet alleen zacht, maar ook zeer gebruiksvriendelijk en kleurvast. Bovendien is dit materiaal antistatisch, wat betekent dat het geen vezels verspreidt of stof aantrekt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 58795 |
| Collectie product | Onyx |
| Netto gewicht Product | 0 |


| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Geleverd bij jou thuis binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 16.2 kg |