| Orvieto fauteuil in Dolce Stof Greige | |
| Orvieto brengt zachte, afgeronde lijnen samen in een compacte en uitnodigende vorm. De doorlopende rug-en armleuning creëren een omarmend zitgevoel en geven het ontwerp een rustig, harmonieus karakter. Subtiel aanwezig, maar sterk in uitstraling. Mooi als losse fauteuil of als verfijnd accent in een zithoek. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 78 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Hoogte zitting | 40 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Webartikelnummer | 79754 |


| Collectie product |
| Orvieto |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 24.5 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Grijs |
| Detailkleur zitting | Greige |
| Stof collectie | Dolce |
| Samenstelling stof | Polyester, acryl, linnen, katoen & wol |
| Slijtvastheid (Martindale) | 30000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 28.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

