
| Padua armstoel in natuurkleurige eik met zitting in Fuga stof Grey | |
| Padua is een stoel waarin hout het ontwerp bepaalt. De gebogen rugleuning loopt vloeiend over in de armleuningen en vormt een duidelijke, ondersteunende lijn rond de zitting. De vorm is afgerond waar het telt, en strak waar het kan. Licht uitlopende poten in massief hout geven stabiliteit en houden het silhouet open en evenwichtig. Een stoel waarin rust en eenvoud samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 17 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Breedte | 52.5 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 79 cm |


| Hoogte zitting |
| 49 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 611705+634710 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Padua |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Grijs |
| Detailkleur zitting | Grijs |
| Stof collectie | Fuga |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 45000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

