
| Padua armstoel in zwarte eik met zitting in Stanza stof Brown | |
| Padua is een stoel waarin hout het ontwerp bepaalt. De gebogen rugleuning loopt vloeiend over in de armleuningen en vormt een duidelijke, ondersteunende lijn rond de zitting. De vorm is afgerond waar het telt, en strak waar het kan. Licht uitlopende poten in massief hout geven stabiliteit en houden het silhouet open en evenwichtig. Een stoel waarin rust en eenvoud samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 52.5 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 79 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Hoogte armleuning | 69.5 cm |


| Diepte zitting |
| 50 cm |
| Hoogte rugleuning | 17 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Webartikelnummer | 611704+634722 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Padua |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur poten | Zwart |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Type stof | Grof geweven |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Stanza |
| Detailkleur zitting | Brown |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal poten | Eik |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal frame stoel | Zwarte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 10 - 11 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

